Kategorie produktů

Optický modul Net-X SFP 1000 Mbps WDMA SM 20 km
Optický modul, SFP, 1000Mbps, WDMA, SM single mode, TRx 1310/1550nm, 20km, Cisco kompatibilní

689 Kč 569 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem 10 ks

Kód: NAMNTX100010

PN: NAMNTX100010

Záruka: 24 měsíce (ů)

Net-X SFP 1000 Mbps WDMA SM 20 km WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné... více
Počet:
Net-X SFP 1000 Mbps WDMA SM 20 km

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj. A a B.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP

Rychlost: 1000 Mbps

Typ: WDM

Vzdálenost: max. 20 km

Tx/Rx: 1310/1550 nm

Konektor: LC simplex

Značka
Výrobce:  NET-X
Upřesnění typu:  Optický modul
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP
Režim:  SM
Dosah:  20 km
Typ optického konektoru:  LC
Typ SFP modulu:  simplex
Rychlost SFP modulu:  1 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  Cisco
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  24
Délka záruky (měsíce):  24
Modelové číslo
Modelové číslo:  SFP 1000 Mbps WDMA SM 20 km

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace