Kategorie produktů

Optický kabel Solarix pigtail SC pc SM 09/125 12ks
Optický kabel, SM, 09/125, 1.5m, balení 12ks barevně rozlišeno, SXPI-SC-PC-OS-1.5M-12PCK

401 Kč 332 Kč bez DPH
Běžná cena: 420 Kč

Dostupnost: Skladem 2 ks

Kód: NOISOL1001

PN: 70222199

Solarix pigtail SC pc SM OS1 Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Konektor: SC Počet: 12 ks Typ vlákna: 9/125 µm Délka kabelu: 1,5 m
Počet:
Solarix pigtail SC pc SM OS1

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Konektor: SC

Počet: 12 ks

Typ vlákna: 9/125 µm

Délka kabelu: 1,5 m

Značka
Výrobce:  SOLARIX
Upřesnění typu:  Kabel
Fyzické vlastnosti
Délka kabelu (m):  1,5
Průměr optického vlákna:  9

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace