Kategorie produktů

Optický transceiver ZyXEL SFP-LX-10-D
Optický transceiver, (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

3 496 Kč 2 889 Kč bez DPH
Běžná cena: 3 596 Kč

Dostupnost: Neznámá dostupnost

Kód: NETZ5922

PN: 91-010-203001B

Záruka: 60 měsíce (ů)

Optický transceiver ZyXEL SFP-LX-10-D Malá velikost a vysoká hustota portů. Kompatibilní s průmyslovými standaty (IEEE 802.3 a SFP MSA). Gigabitová rychlost a flexibilita. Možnost výměn za provozu. Jedno napájecí napětí +3... více
Počet:
Optický transceiver ZyXEL SFP-LX-10-D

Malá velikost a vysoká hustota portů. Kompatibilní s průmyslovými standaty (IEEE 802.3 a SFP MSA). Gigabitová rychlost a flexibilita. Možnost výměn za provozu. Jedno napájecí napětí +3.3 V. Nízký ztrátový výkon.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ konektoru: LC simplex

Přenosová vzdálenost: 10 km

Rozměry: 56 x 13,4 x 12,4 mm

Značka
Výrobce:  ZyXEL
Upřesnění typu:  Optický modul
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP
Režim:  SM
Dosah:  10 km
Typ optického konektoru:  LC
Typ SFP modulu:  simplex
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  60
Délka záruky (měsíce):  60
Modelové číslo
Modelové číslo:  SFP-LX-10-D

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace