Kategorie produktů

Switch PLANET ISW-511T
Switch, průmyslový, 4x 10/100M + 1x 100 MM SC, -40~+75°C, 48VDC, DIN

2 785 Kč 2 302 Kč bez DPH

Dostupnost: Bude skladem za 2 týden

Kód: NAPPNT2017

PN: ISW-511T

Záruka: 60 měsíce (ů)

PLANET ISW-511T 5portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 1 optický port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí... více
Počet:
PLANET ISW-511T

5portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 1 optický port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km.
Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, rozšířená pracovní teplota -40~75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď.

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy.
Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Fyzické vlastnosti:

Porty: 4 x RJ-45 10/100Base-TX, 1 x 100Base-FX
Paměť: 2k MAC adres, buffer 1 Mb
Propustnost: sběrnice 1 Gbps, provozně 0,74 Mpps (64B)
Provedení: DIN lišta, na zeď
Napájení: 12-48V DC redundantní, připojení možné ze dvou různých zdrojů (nejsou součástí balení), celkový příkon do 13,7W
Ochrana: ESD do 6KV DC, EFT do 6KV DC, ochrana proti přepólování, připojení napájení na svorkovnici, umístění na spodním panelu (nepřekáží při montáži na zeď)
Provozní teplota: -40 až 75°C
Rozměry: 135 x 97 x 32 mm
Hmotnost: 436 g

Průmyslové vlastnosti:
zařízení je odolné proti pádu (IEC-60068-2-32) z výšky 75 cm na všechny dopadové části
zařízení je odolné proti vibracím (IEC-60068-2-6)
zařízení je odolné proti přetížení krátkodobému zrychlení 50g, dlouhodobému 4g, (IEC-60068-2-27)
elektrická bezpečnost dle CE EN-60950

EMC Elektronická kompatibilita (EMI):
ČSN EN 55032:2015+AC 2016 - Elektromagnetická kompatibilita multimediálních zařízení

EMC požadavky na odolnost (EMS) :
ČSN EN 55024 A1:2015 - Zařízení informační techniky
ČSN EN 55035:2017 - Elektromagnetická kompatibilita multimediálních zařízení
ČSN EN 61000-4-2:2008 - Elektrostatický výboj ESD
ČSN EN 61000-4-3 A2:2010 - Vyzařované vysokofrekvenční elektromagnetické pole
ČSN EN 61000-4-4:2012 - Rychlé elektrické přechodné jevy/skupiny impulzů EFT
ČSN EN 61000-4-5:2014 - Rázový impuls a přepětí
ČSN EN 61000-4-6:2013 - Odolnost proti rušením šířeným vedením, indukovaným vysokofrekvenčními poli
ČSN EN 61000-4-8:2009 - Magnetické pole síťového kmitočtu
ČSN EN 61000-4-11:2004 - Krátkodobé poklesy napětí, krátká přerušení a pomalé změny napětí



Montáž na DIN lištu:


Montáž na zeď pomocí dodaného rámu:


Parametry

Manuál

Ostatní download

Značka
Výrobce:  PLANET Technology Corp.
Upřesnění typu:  Switch
Technické detaily
Použití v interiéru:  ano
Použití v exteriéru:  ano
Provedení:  DIN lišta
Management:  ne
Kapacita sběrnice (Gbps):  1
Rychlost směrování (Mpps):  0,74
Bez ventilátorů (fanless):  ano
Stohovatelnost:  ne
Podpora IPv6:  ne
IGMP:  ne
Podpora MODBUS:  ne
Síťová rozhraní
LAN:  ano
Gigabit LAN:  ne
Wi-Fi:  ne
Rychlost portů:  100 Mb/s
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet):  4
Celkový počet portů:  5
SFP/ FX port:  1
Napájení
Podpora POE:  ne
Typ napájení:  redundantní
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  60
Délka záruky (měsíce):  60
Fyzické vlastnosti
Barva:  černá
Rozměry:  135 x 97 x 32 mm
Hmotnost (g):  436
Váhová kategorie:  Lehký - do 2 kg
Modelové číslo
Modelové číslo:  ISW-511T

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace